« Svibanj 2024 »

Ispis statistike od 6. 5. 2024.

Učenici OŠ Šćitarjevo osvojili prvo mjesto na Završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske
Autor: Mario Ivić, 1. 6. 2023.

U Vinkovcima je 1. lipnja 2023. godine, u organizaciji Hrvatskog školskog športskog saveza održana Završnica Državnog prvenstva u odbojci za učenike petih i šestih razreda.
Sudjelovale su četiri ekipe (OŠ Šćitarjevo, Šćitarjevo, ŠSD Nemezis, OŠ Smiljevac, Zadar, ŠSD Smiljevac, OŠ Zrinskih Nuštar, Nuštar, ŠSD Mladost i V. OŠ Varažadin, Varaždin, ŠSD Peta.
Prvo mjesto osvojila je Osnovna škola Šćitarjevo i postala državni prvak u odbojci za učenike petih i šestih razreda. Čestitamo im još jednom na pokazanom znanju, spretnosti i spremnosti, kao nagradu za uloženi trud tijekom cijele godine i naročito u zadnjih mjesec dana, kada im nije bilo teško i u nenastavne dane dolaziti u školu, a sve sa željom da postignu što bolji uspjeh. Još jedan dokaz da se svaki trud nagrađuje. uz veliku pomoć i strpljenje profesora Matije Ribića i Leona Levara.

Za momčad OŠ Šćitarjevo nastupili su: Josip Atlija, Roko Bekavac, Ilija Brnada, Maks Čaušević, Gabriel Dalić, Emanuel Fisel, Luka Grgić, Domagoj Hapač, Marko Leovac i David Sopina. Voditelj momčadi je prof. Matija Ribić, a pomagao mu je prof. Leon Levar.

HŠSS - sudionici Završnice DP

Odbojkaško putovanje od Kravarskog do Šćitarjeva - YouTube